Zastosowanie szczotek technicznych i przemysłowych

Posiadamy w sprzedaży pełną ofertę szczotek od najbardziej cenionych producentów.

Firma D.S. Sales prowadzi sprzedaż bogatej gamy szczotek od najbardziej cenionych producentów. W naszym zakładzie realizowana jest również regeneracja szczotek technicznych i przemysłowych.

Zapewniamy naszym Klientom nowoczesne rozwiązania wysokiej jakości, które nie zawiodą nawet w bardzo wymagających warunkach. Oferujemy techniczne szczotki listwowe, walcowe i talerzowe. Proponujemy modele o specjalnym przeznaczeniu, jak szczotki do strukturyzacji drewna czy do szorowania warzyw w przetwórniach. Dzięki dużej różnorodności produktów w asortymencie, z naszych usług skorzystać mogą zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni. Specjalistyczne szczotki techniczne i przemysłowe są wygodnym rozwiązaniem, które w znaczny sposób ułatwia pracę oraz oszczędza czas. Różnorodność wielkości, włosia oraz kształtu szczotek sprawia, że można zastosować je w wielu branżach, czyszcząc powierzchnie o zróżnicowanych strukturach. Szczotki do strukturyzacji drewna, do zamiatarek, szorowarek i innych maszyn czyszczących wykorzystywane są m.in. przez firmy komunalne, meblowe oraz sprzątające. Szczegóły dotyczące zastosowania szczotek technicznych znajdziesz poniżej.

Niezawodność szczotek do zamiatarek i szerokie zastosowanie

Szczotki do strukturyzacji drewna, listwowe, walcowe, obrotowe i wiele innych są doskonałym rozwiązaniem dla wielu gałęzi przemysłu nie tylko z uwagi na wygodę i oszczędność czasu, ale także na swoją precyzję. Specjalistyczne włosie i kształt szczotek sprawiają, że można nimi dokładnie wyczyścić każdą przestrzeń. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką i zastosowaniem poszczególnych szczotek w konkretnych branżach.

Firmy komunalne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę wysokiej jakości szczotek technicznych dla zakładów komunalnych, montowanych w maszynach do zamiatania asfaltu, kostki brukowej, pasów startowych na lotniskach.

Sprawdź:

Firmy sprzątające

Dla firm sprzątających regularnie dostarczamy szczotki do do maszyn sprzątających powierzchnie biurowe, galerie handlowe i inne obiekty o dużej kubaturze.

Sprawdź:

Firmy meblowe

Szczotki do strukturyzacji drewna, z włosiem metalowym oraz z włosiem z tyneksu. Dzięki procesowi strukturyzacji drewna uzyskujemy efekt postarzania powierzchni drewnianych.

Sprawdź:

Przetwórnie owoców i warzyw

Szczotki do czyszczenia warzyw i owoców. Wykonane z włosia PA poliamid, odpornego na wysokie temperatury.

Sprawdź:

Ponadto szczotki techniczne i przemysłowe dostarczamy do oczyszczalni ścieków, myjni samochodowych czy producentów maszyn.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!