Szczotki do strukturyzacji drewna i zamiatania – zastosowanie

Posiadamy w sprzedaży pełną ofertę szczotek od najbardziej cenionych producentów.

Firma D.S. Sales prowadzi sprzedaż bogatej gamy szczotek od najbardziej cenionych producentów.

Zapewniamy naszym Klientom nowoczesne rozwiązania wysokiej jakości, które nie zawiodą nawet w bardzo wymagających warunkach. Oferujemy techniczne szczotki listwowe, walcowe i talerzowe. Proponujemy modele o specjalnym przeznaczeniu, jak szczotki do strukturyzacji drewna czy do szorowania warzyw w przetwórniach. Dzięki dużej różnorodności produktów w asortymencie, z naszych usług skorzystać mogą zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni. Specjalistyczne szczotki techniczne i przemysłowe są wygodnym rozwiązaniem, które w znaczny sposób ułatwia pracę oraz oszczędza czas. Różnorodność wielkości, włosia oraz kształtu szczotek sprawia, że można zastosować je w wielu branżach, czyszcząc powierzchnie o zróżnicowanych strukturach. Szczotki do strukturyzacji drewna, do zamiatarek, szorowarek i innych maszyn czyszczących wykorzystywane są m.in. przez firmy komunalne, meblowe oraz sprzątające. Szczegóły dotyczące zastosowania szczotek technicznych znajdziesz poniżej.

Niezawodność szczotek do zamiatarek i szerokie zastosowanie

Szczotki do strukturyzacji drewna, listwowe, walcowe, obrotowe i wiele innych są doskonałym rozwiązaniem dla wielu gałęzi przemysłu nie tylko z uwagi na wygodę i oszczędność czasu, ale także na swoją precyzję. Specjalistyczne włosie i kształt szczotek sprawiają, że można nimi dokładnie wyczyścić każdą przestrzeń. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką i zastosowaniem poszczególnych szczotek w konkretnych branżach.

Firmy komunalne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę wysokiej jakości szczotek technicznych dla zakładów komunalnych, montowanych w maszynach do zamiatania asfaltu, kostki brukowej, pasów startowych na lotniskach.

Sprawdź:

Firmy sprzątające

Dla firm sprzątających regularnie dostarczamy szczotki do do maszyn sprzątających powierzchnie biurowe, galerie handlowe i inne obiekty o dużej kubaturze.

Sprawdź:

Firmy meblowe

Szczotki do strukturyzacji drewna, z włosiem metalowym oraz z włosiem z tyneksu. Dzięki procesowi strukturyzacji drewna uzyskujemy efekt postarzania powierzchni drewnianych.

Sprawdź:

Przetwórnie owoców i warzyw

Szczotki do czyszczenia warzyw i owoców. Wykonane z włosia PA poliamid, odpornego na wysokie temperatury.

Sprawdź:

Ponadto szczotki techniczne i przemysłowe dostarczamy do oczyszczalni ścieków, myjni samochodowych czy producentów maszyn.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Skontaktuj się nami