SZCZOTKI WALCOWE

Firma D.S. Sales to renomowany producent szczotek walcowych. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty najwyższej jakości, wykonane ze starannie dobranych surowców. W naszym asortymencie znajdują się szczotki walcowe z wielu materiałów, o różnych średnicach. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji szczotek na korpusie z tworzywa sztucznego z nabiciem pełnym lub rzadkim, średnim lub gęstym rozmieszczeniu włosia. Jesteśmy przekonani, że każdy Klienta znajdzie u nas wyrób odpowiadający jego potrzebom.

Jako producent szczotek walcowych oferujemy również serwis, a także usługi regeneracji prezentowanych szczotek.

Z czego składają się szczotki walcowe?

Podstawę każdej szczotki walcowej tworzy cylindryczny rdzeń z tworzywa sztucznego. W rdzeniu wiercone są otwory, w które nabijane jest włosie wykonane z różnego rodzaju materiałów – od naturalnego włosia do drutów szczotkarskich. Średnia gęstość włosia i jego ułożenie różnią się w zależności od przeznaczenia szczotek – inne są w szczotkach stosowanych w przetwórniach spożywczych, a inne w tych służących do odśnieżania czy zamiatania. Średnica i długość szczotek zależą od rodzaju zamiatarki, do której są przeznaczone. Szczotka posiada otwór dopasowany do rozmiaru wału. Końcowy produkt uzyskuje wcześniej ustaloną długość.

Zastosowanie nowoczesnych i specjalistycznych maszyn podczas produkcji naszych szczotek wpływa na ich najwyższą jakość. Dlatego też nasze szczotki walcowe warto sprawdzić w praktyce.

Do czego służą szczotki walcowe?

Techniczne szczotki walcowe, które produkujemy, wyróżniają się bardzo uniwersalnym zastosowaniem. To akcesoria, które, podobnie jak szczotki talerzowe, są często wykorzystywane przez firmy sprzątające oraz komunalne, ale nie tylko.

Nasza oferta obejmuje również szczotki walcowe m.in. do zamiatarek, odśnieżarek, automatów szorujących oraz walcowe szczotki do warzyw wykorzystywane w różnego rodzaju przetwórniach spożywczych. Możemy również zaprojektować i wykonać modele na indywidualne zamówienie, dopasowane do rodzaju podłoża i urządzenia. Poza najpopularniejszymi zastosowaniami szczotki walcowe wykorzystuje się również podczas szlifowania czy gratowania, a nawet transportu bliskiego. Sięgają po nie nie tylko firmy sprzątające i komunalne, ale również przedsiębiorstwa produkcyjne i stolarnie.

szczotki do zamiatarek - walcowe

Rodzaj materiału:

  • polipropylen (PPN)

Ø 1,2 mm do 2 x 3 mm

Rodzaje podkładu:

  • plastik
Szczotki do zamiatarek - walcowe

Rodzaj materiału:

  • polyamid (PAD)

Ø 1,2mm up to 2×3mm

Rodzaje podkładu:

  • plastik
Szczotki do zamiatarek - walcowe

Rodzaj materiału:

  • polipropylen (PPN) od

Ø 1,5 mm do 2 x 3 mm

  • mieszane MIX
  • drut + PPN
  • drut + PAD
  • zaciskane stal ocynk

drutu 0,5 mm

Rodzaje podkładu:

  • plastik
Do wypełnień szczotek stosujemy różne materiały od naturalnego włosia poprzez PP, PE, PA, Tynex do drutów szczotkarskich w zależności od potrzeb klientów.

Zgodność z:

IFA-KROLL, BUCHER-SCHÖRLING, WAT, BEMA, Johnston, FAUN, MULTICAR, skarabeusz, HORAL, BRODD-SON, SCHMIDT