Szczotki techniczne wieńcowe

W D.S. Sales oferujemy rozwiązania doskonale dopasowane do potrzeb naszych klientów. W asortymencie znajdziesz wysokiej jakość szczotki techniczne, w tym szczotki wieńcowe, które zapewniają komfortową i skuteczną pracę firmom komunalnym. Stosuje się je do zamiatarek i różnego typu maszyn czyszczących. W asortymencie mamy wieńcowe szczotki techniczne w wielu kolorach. Na życzenie klienta możemy również wyprodukować szczotkę o dowolnych parametrach, a także przeprowadzić regenerację szczotek.

Produkcja szczotek wieńcowych opiera się na zasadzie wtłaczania materiału do metalowego rdzenia. Dzięki temu ich średnica może być dowolna. Końcowy produkt jest przycinany na wymiar podany przez klienta. Zaletą tych szczotek jest szybka wymiana zużytych pierścieni lub zmiana rozmiarów i średnic.

Decydując się na szczotki techniczne firmy D.S. Sales, masz gwarancję najwyższej jakości. Wyróżnia nas ponad dwudziestoletnie doświadczenie i dzięki temu zapewniamy naszym Klientom specjalistyczne szczotki, doskonale dopasowane do konkretnego rodzaju działalności. Zachęcamy do zapoznania się z dalszą częścią naszego katalogu. Tam znajdziesz pozostałe produkty, w tym szczotki wykorzystywane w myjniach samochodowych oraz do zamiatania pasów startowych na lotniskach.

Rodzaj tworzywa i wymiary:

  • zaciskane drut stalowy cynk 0,45, 0,7, 0,8 mm
  • polipropylen (PPN) od Ø 1 mm do Ø 2×3 mm
  • Poliamid (PAD) od Ø 1 mm do Ø 3 mm

   *maksymalna średnica zewnętrzna zależy od długości prasowanego materiału (max 500 mm) + średnica rdzenia. Na przykład: 500 + 500 + 255 = Ø Ø 1255mm

Rdzeń – wewnętrzna średnica

  • metalowa płytka Ø 62, 77, 112, 128, 160, 178, 210, 220, 255, 300 mm

Zastosowanie:

Do zamiatarek: Johnston, BRODD-SON, BOBCAT, skarabeusz, MULTICAR, SEMAT.
Pierścień szczotki można zamontować w każdym typie maszyny zamiatającej.

Do wypełnień szczotek stosujemy różne materiały od naturalnego włosia poprzez PP, PE, PA, Tynex do drutów szczotkarskich w zależności od potrzeb klientów.