D.S. SALES

Jesteśmy producentem a także dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości szczotki.
Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie

Sprzedajemy szczotki do urządzeń czyszczących, zamiatarek jak i do ręcznego sprzątania.

Sprzedaż i produkcja

Oferujemy szczotki własnej produkcji najlepszej jakości.

Nasze szczotki

To produkty wytrzymałe i świetne jakościowo w różnych rozmiarach i średnicach.

SZCZOTKI TECHNICZNE, LISTWOWE, DO ZAMIATAREK – RENOMOWANY PRODUCENT

Nasza firma powstała w 1997 roku. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą szczotek technicznych oraz narzędzi. W ciągu wielu lat rzetelnej pracy zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam się rozwinąć i poszerzyć zakres naszej działalności. W 2012 roku dołączyliśmy do naszej oferty wysokiej jakości szczotki przemysłowe. W dalszym ciągu jednak chcieliśmy rozwijać ofertę i wprowadzać do niej nowe propozycje, dlatego w 2015 roku zakupiliśmy maszyny i rozpoczęliśmy działalność produkcyjną.

  • Szczotki europejskich producentów 50%
  • Szczotki naszej produkcji 50%
  • Powracający Klienci 70%
  • Jakość i wytrzymałość 100%

Dziś oferujemy naszym klientom szczotki walcowe, talerzowe, wieńcowe i wiele innych modeli własnej produkcji, dzięki czemu możemy gwarantować ich najwyższą jakość.

W zakres naszej działalności wchodzą także usługi renowacji wszystkich typów oferowanych przez nas szczotek. Produkty D.S. Sales znajdują zastosowanie w wielu branżach, z naszej oferty korzystają m.in. przedsiębiorstwa komunalne, firmy sprzątające oraz meblowe, a także osoby prywatne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zapytań ofertowych.

Szczotki obrotowe – doskonałe produkty do czyszczenia taśm

W naszej bogatej ofercie znajdują się także niezawodne szczotki obrotowe, które są doskonałym rozwiązaniem do czyszczenia różnego rodzaju taśm. Przemyślana konstrukcja oraz duży wybór długości szczotek sprawia, że szczotka obrotowa idealnie sprawdza się do czyszczenia przenośników taśmowych. W naszej ofercie posiadamy szczotki o zróżnicowanej długości, a także różnorodnym rodzaju włosia. Sprawia to, że szczotki obrotowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, doskonale usuwając wszelkie zanieczyszczenia. Jesteśmy renomowanym producentem szczotek, o czym świadczy liczne grono zadowolonych Klientów. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szczotek do zamiatarek.