D.S. SALES

Jesteśmy producentem a także dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości szczotki.

W naszej ofercie

Sprzedajemy szczotki do urządzeń czyszczących, zamiatarek jak i do ręcznego sprzątania.

Sprzedaż i produkcja

Oferujemy szczotki własnej produkcji najlepszej jakości.

Nasze szczotki

To produkty wytrzymałe i świetne jakościowo w różnych rozmiarach i średnicach.

O PRODUCENCIE SZCZOTEK TECHNICZNYCH D.S. SALES

Nasza firma powstała w 1997 roku. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą szczotek technicznych oraz narzędzi. W ciągu wielu lat rzetelnej pracy zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam się rozwinąć i poszerzyć zakres naszej działalności. W 2012 roku dołączyliśmy do naszej oferty wysokiej jakości szczotki przemysłowe. W dalszym ciągu jednak chcieliśmy rozwijać ofertę i wprowadzać do niej nowe propozycje. Dlatego w 2015 roku zakupiliśmy maszyny i rozpoczęliśmy działalność jako producent szczotek technicznych.
  • Szczotki europejskich producentów 50% 50%
  • Szczotki naszej produkcji 50% 50%
  • Powracający Klienci 70% 70%
  • Jakość i wytrzymałość 100% 100%
Obecnie oferujemy naszym klientom wiele typów produktów. Wytwarzamy i sprzedajemy szczotki walcowe, talerzowe, wieńcowe i listwowe. Jesteśmy znani jako producent szczotek do maszyn sortowniczych, zamiatarek, szorowarek i innych maszyn sprzątających.  Dzięki doświadczeniu w branży oraz nowoczesnym maszynom do produkcji szczotek możemy gwarantować ich najwyższą jakość.

W zakres naszej działalności wchodzą także usługi, których przedmiotem jest regeneracja szczotek technicznych wszystkich typów. Produkty D.S. Sales znajdują zastosowanie w wielu branżach. Z naszej oferty korzystają m.in. przedsiębiorstwa komunalne, firmy sprzątające oraz meblowe, a także osoby prywatne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zapytań.

Szczotki obrotowe – doskonałe produkty do czyszczenia taśm

D.S. Sales to nie tylko producent szczotek do maszyn sortowniczych czy szczotek do zamiatarek. W naszej bogatej ofercie znajdują się także niezawodne szczotki obrotowe, które są doskonałym rozwiązaniem do czyszczenia różnego rodzaju taśm. Przemyślana konstrukcja oraz duży wybór długości sprawiają, że tego typu modele idealnie sprawdzają się podczas usuwania zanieczyszczeń z przenośników taśmowych. W ofercie mamy produkty o zróżnicowanej długości, a także różnorodnym rodzaju włosia. Dzięki temu szczotki obrotowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. D.S. Sales to renomowany producent szczotek technicznych, o czym świadczy liczne grono zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą naszych szczotek do zamiatarek, szorowarek, sortownic i innych urządzeń czyszczących.