REGENERACJA I KONSERWACJA SZCZOTEK TECHNICZNYCH I PRZEMYSŁOWYCH

Regenerujemy szczotki walcowe, talerzowe, listwowe i inne modele.

Oferujemy usługi związane z regeneracją szczotek do zamiatarek ulicznych, szorowarek oraz innych profesjonalnych urządzeń czyszczących.

W 90% przypadków rdzeń lub korpus szczotki talerzowej czy walcowej jest w dobrym stanie. Dzięki temu możemy go oczyścić, zabezpieczyć i ponownie nabić włosiem.

Proces regeneracji szczotek umożliwia znaczne obniżenie kosztów związanych z eksploatacją konkretnych urządzeń – średnio o ok. 25%.

Dodatkowo pozwala chronić środowisko a także mieć pełną gwarancję, że szczotka będzie idealnie pasowała do maszyny.

Rodzaj włosia szczotki dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta według:

  • miękkości,
  • długości,
  • rodzaju.

Doskonała jakość usług – producent szczotek technicznych i przemysłowych

Uszkodzenie czy zużycie szczotki technicznej lub przemysłowej nie zawsze musi oznaczać jej wymianę. Nasza firma D.S. Sales oferuje doskonałą regenerację różnego rodzaju szczotek, co jest zdecydowanie tańszą alternatywą dla zakupu nowego produktu. Jesteśmy producentem szczotek z wieloletnim doświadczeniem, dlatego oferowane przez nas rozwiązania regeneracji i konserwacji szczotek do zamiatarek wyróżnia najwyższa jakość i długoletnia trwałość użytkowania. Posiadamy kompleksową wiedzę w produkcji szczotek, dlatego doskonale wiemy, jakie rozwiązania zastosować w przypadku ich uszkodzeń. Jesteśmy profesjonalną firmą, dlatego do każdego z naszych Klientów podchodzimy w indywidualny sposób, dokładnie zapoznając się z jego potrzebami i oczekiwaniami. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty regeneracji i konserwacji szczotek technicznych i przemysłowych, co jest ekonomicznym rozwiązaniem. Zapraszamy też do zapoznania się z naszą ofertą szczotek specjalistycznych, takich jak szczotki talerzowe.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Skontaktuj się nami