Regeneracja szczotek technicznych i przemysłowych

Regenerujemy szczotki walcowe, talerzowe, listwowe i inne modele.

Eksploatacja maszyn i urządzeń czyszczących powoduje niszczenie szczotek oraz utratę ich zdolności do usuwania zabrudzeń. Regeneracja szczotek technicznych oraz ich konserwacja pozwalają na przywrócenie im pełnej wydajności. Z tego typu usługi możesz skorzystać w naszej firmie. Regenerujemy i konserwujemy szczotki walcowe, talerzowe, listwowe oraz inne modele.

Jedną z naszych propozycji jest regeneracja szczotek technicznych do zamiatarek ulicznych, szorowarek oraz innych profesjonalnych urządzeń czyszczących.

W 90% przypadków rdzeń lub korpus szczotki talerzowej czy walcowej jest w dobrym stanie. Dzięki temu możemy go oczyścić, zabezpieczyć i ponownie nabić włosiem. Regeneracja szczotek technicznych umożliwia znaczne obniżenie kosztów związanych z eksploatacją konkretnych urządzeń – średnio o ok. 25%. Dodatkowo pozwala chronić środowisko, a także stanowi gwarancję, że szczotka będzie idealnie pasowała do maszyny.

Rodzaj włosia szczotki dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta według:

  • miękkości,
  • długości,
  • rodzaju.

Doskonała jakość usług

Uszkodzenie czy zużycie szczotki technicznej lub przemysłowej nie zawsze musi oznaczać jej wymiany. D.S. Sales oferuje doskonałą regenerację szczotek różnego rodzaju, co jest zdecydowanie tańszą alternatywą dla zakupu nowego produktu. Jesteśmy producentem szczotek z wieloletnim doświadczeniem, dlatego oferowane przez nas rozwiązania regeneracji i konserwacji szczotek do zamiatarek wyróżnia najwyższa jakość i długoletnia trwałość użytkowania. Dysponujemy kompleksową wiedzą na temat produkcji szczotek, dlatego doskonale wiemy, jakie rozwiązania zastosować w przypadku ich uszkodzeń. Jesteśmy profesjonalną firmą, która do każdego z Klientów podchodzi indywidualnie, dokładnie zapoznając się z jego potrzebami i oczekiwaniami. Zachęcamy do skorzystania z ekonomicznego rozwiązania, jakim jest regeneracja szczotek przemysłowych oraz ich konserwacja.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!