SZCZOTKI SPECJALISTYCZNE – ZASTOSOWANIE

Posiadamy w sprzedaży pełną ofertę szczotek od najbardziej cenionych producentów.

Zapewniamy naszym klientom nowoczesne rozwiązania wysokiej jakości, które nie zawiodą nawet w bardzo wymagających warunkach. Oferujemy szczotki techniczne walcowe, talerzowe, listwowe i inne modele. Dzięki dużej różnorodności produktów w asortymencie, z naszych usług skorzystać mogą zarówno przedsiębiorstwa z wielu branż, jak i klienci indywidualni. Szczotki do zamiatarek, szorowarek i innych maszyn czyszczących wykorzystywane są m.in. przez firmy komunalne, meblowe oraz sprzątające. Szczegóły dotyczące zastosowania szczotek technicznych znajdziesz poniżej.

Firmy komunalne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę wysokiej jakości szczotek technicznych dla zakładów komunalnych, montowanych w maszynach do zamiatania asfaltu, kostki brukowej, pasów startowych na lotniskach.

Sprawdź:

Firmy sprzątające

Dla firm sprzątających regularnie dostarczamy szczotki do do maszyn sprzątających powierzchnie biurowe, galerie handlowe i inne obiekty o dużej kubaturze.

Sprawdź:

Firmy meblowe

Szczotki do strukturyzacji drewna, z włosiem metalowym oraz z włosiem z tyneksu. Dzięki procesowi strukturyzacji drewna uzyskujemy efekt postarzania powierzchni drewnianych.

Sprawdź:

Przetwórnie owoców i warzyw

Szczotki do czyszczenia warzyw i owoców. Wykonane z włosia PA poliamid, odpornego na wysokie temperatury.

Sprawdź:

Ponadto szczotki techniczne i przemysłowe dostarczamy do oczyszczalni ścieków, myjni samochodowych czy producentów maszyn.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Skontaktuj się nami