D.S. SALES

Jesteśmy producentem a także dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości szczotki.
Sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie

Sprzedajemy szczotki do urządzeń czyszczących, zamiatarek jak i do ręcznego sprzątania.

Sprzedaż i produkcja

Oferujemy szczotki własnej produkcji najlepszej jakości.

Nasze szczotki

To produkty wytrzymałe i świetne jakościowo w różnych rozmiarach i średnicach.

SZCZOTKI TECHNICZNE – O FIRMIE D.S. SALES

Nasza firma powstała w 1997 roku. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą szczotek technicznych oraz narzędzi. W ciągu wielu lat rzetelnej pracy zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam się rozwinąć i poszerzyć zakres działalności. W 2012 roku dołączyliśmy do naszej oferty wysokiej jakości szczotki przemysłowe. W dalszym ciągu jednak chcieliśmy rozwijać ofertę i wprowadzać do niej nowe propozycje, dlatego w 2015 roku zakupiliśmy maszyny i rozpoczęliśmy działalność produkcyjną.

  • Szczotki europejskich producentów 50%
  • Szczotki naszej produkcji 50%
  • Powracający Klienci 70%
  • Jakość i wytrzymałość 100%

Dziś oferujemy naszym klientom szczotki walcowe, talerzowe, wieńcowe i wiele innych modeli własnej produkcji, dzięki czemu możemy gwarantować ich najwyższą jakość.

W zakres naszej działalności wchodzą także usługi renowacji wszystkich typów oferowanych przez nas szczotek. Produkty D.S. Sales znajdują zastosowanie w wielu branżach, z naszej oferty korzystają m.in. przedsiębiorstwa komunalne, firmy sprzątające oraz meblowe, a także osoby prywatne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zapytań ofertowych.